اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال


رئیس : مازیار نوربخش
نائب رئیس اول: رضا قربانی
نائب رئیس دوم: سعید رسول اف

اعضای کمیسیون

تشکل های عضو

تشکل های عضو کمیسیون های اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال

نمایندگان تشکل ها: سرکار خانم سحر بنکدارپور (مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ احسان اخوان صراف (انجمن شرکت های رباتیک و مکاترونیک استان تهران) - سعید رسول اف (انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه) - میرنیما قاضی(انجمن تجارت الکترونیک استان تهران) - رضا قربانی (سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور (استان تهران))- مهرداد میراسماعیلی (سندیکای صنعت مخابرات ایران)

تشکل های عضو کمیسیون های اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال

:: جلسه مورخه: 1403/03/23

دستور جلسه: بحث و بررسی پیرامون انتظارات فعالان حوزه نوآوری و دانش‌بنیان از دولت آینده؛
ارائه اخبار و رویدادهای جاری حوزه تحول، نوآوری و بهره وری

:: جلسه مورخه: 1403/03/01

دستور جلسه: بحث و بررسی پیرامون پروژه سنجش اقتصاد دیجیتال به همت انجمن تجارت الکترونیک تهران (مجری رهنمان)؛
بررسی الزامات و ابعاد پروژه تحقیقی برآورد خسارات ناشی از قطع اینترنت، فیلترینگ و سرعت نامناسب اینترنت، به شورای پژوهشی اتاق، جهت استناد اتاق به آمار رسمی بمنظور ارائه به شورای پژوهشی اتاق
ارائه اخبار و رویدادهای جاری حوزه تحول، نوآوری و بهره وری

:: جلسه مورخه: 1403/02/11

دستور جلسه: بحث و بررسی پیرامون "وضعیت و عملکرد شرکت‌های معتمد مالیاتی" توسط جناب آقای وحید صیامی
ارائه اخبار و رویدادهای جاری حوزه تحول، نوآوری و بهره وری
حضار در جلسه:
اعضای هیئت نمایندگان: جناب آقایان؛ مازیار نور بخش- فرزین فردیس- افشین کلاهی.
نمایندگان تشکل ها: و جناب آقایان؛ رضا قربانی(سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور (استان تهران))- سعید رسول‌اف(انجمن تولیدکنندگان نرم‌افزار تلفن همراه)- مهرداد میراسماعیلی(سندیکای صنعت مخابرات ایران).
میهمانان: سرکار خانم‌؛ الهه مهرپرور(توسعه بازار شرکت معتمد هوشمند تک) و جناب آقایان؛ مهدی بردابرد(شرکت معتمد هوشمند تک)- سیدمحمد پاکزادیان و امیرحسین تاج‌بخش(شرکت معتمد همراه فن‌آوا)- یوسف پناهی(شرکت داده‌پردازی معتمد مالیاتی تیس)- مسعود زاهد اول و ایرج رهبر (اتاق بازرگانی تهران)-سیدحمیدرضا سعیدی(شرکت داده پردازی کیسان)- علی کاووسی(شرکت مالیاتی ‌معتمد تیران)- محمد محمودی و محمدرضا قلعه نوی(دیان فردا همراه)- مهرداد میراسماعیلی و حسین ریاضی (سندیکای صنعت مخابرات))- ضیا والی(موسسه عصر تراکنش)- آیدین وجودی( گروه مالیاتی مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی کل کشور)- امیر یزدانی(شرکت راهکارهای یکپارچه معتمد ایرانیان(ریما)).

:: جلسه مورخه: 1402/12/14

دستور جلسه: نگاهی به سال 1402 و روندها و رویدادهای مهم این سال از منظر تحول، نوآوری و بهره‌وری و مروری بر عملکرد کمیسیون
ارائه اخبار و رویدادهای جاری حوزه تحول، نوآوری و بهره وری
حضار در جلسه:
اعضای هیئت نمایندگان: جناب آقایان؛ مازیار نور بخش- افشین کلاهی.
نمایندگان تشکل ها: سرکار خانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ احسان اخوان صراف(انجمن شرکت-های رباتیک و مکاترونیک استان تهران)- رضا قربانی(سازمان نظام صنفی رایانه¬ای کشور (استان تهران))- سعید رسول‌اف(انجمن تولیدکنندگان نرم‌افزار تلفن همراه)- مهرداد میراسماعیلی(سندیکای صنعت مخابرات ایران).
میهمانان: سرکار خانم مریم فدایی(معاونت امور کمیسیون¬ها و هیئت نمایندگان اتاق).

:: جلسه مورخه: 1402/11/10

دستور جلسه: ارائه اخبار و رویدادهای جاری حوزه تحول، نوآوری و بهره¬وری
طرح موضوع نوآوری در مدل کسب و کار بنگاه‌های مادر توسط آقای محمدرضا درخشان
بررسی «ضوابط ناظر بر ایجاد، فعالیت و نظارت بر واحد دیجیتال ارائه خدمات بانکی توسط مؤسسات اعتباری» و «الزامات ناظر بر نحوه همکاری مؤسسات اعتباری باشرکت‌های تسهیلات‌یار»
حضار در جلسه:
اعضای هیئت نمایندگان: جناب آقایان؛ مازیار نور بخش- افشین کلاهی.
نمایندگان تشکل ها: سرکار خانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقای رضا قربانی(سازمان نظام صنفی رایانه¬ای کشور (استان تهران)).
میهمانان: سرکار خانم ها؛ مریم فدایی(معاونت امور کمیسیون ها و هیئت نمایندگان اتاق)- مونا اردی خانی(خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران)- فرزانه شاکوهی(دیجی پی) و جناب آقایان؛ آرین افشار(تارا)- مهرداد اندامی، مازیار عربشاهی(بلو بانک)- صالح اوسطی(معاونت علمی و فناوری)- شیرانی‌فر، محمدرضا حیدری(گروه مالی اعتماد مانیسا)- مجید حسامی(اسنپ‌پی)- رضا جمیلی و میثم سلیمانی(مدیر توسعه کسب و کار راه‌کار)- محمدرضا درخشان- امیرحسین داودیان(بانک تجارت)- مهدی سلیمانی(بنیان‌گذار سلام سینما و وقایع استارت آرپی)- وحید صیامی(بانک ملی)- پویان عطاآبادی(آبانک).

:: جلسه مورخه: 1402/10/25

دستور جلسه: بحث وبررسی پیرامون وضعیت کیفیت اینترنت درایران با ارائه گزارشی توسط انجمن تجارت الکترونیک
ارائه اخبار و رویدادهای جاری حوزه تحول، نوآوری و بهرهوری
حضار در جلسه:
---

:: جلسه مورخه: 1402/10/24

دستور جلسه: بحث و بررسی پیرامون چالشهای پلتفرمهای حوزه دارو و نسخ الکترونیک
ارائه اخبار و رویدادهای جاری حوزه تحول، نوآوری و بهره وری
حضار در جلسه:
اعضای هیئت نمایندگان: جناب آقایان؛ فرزین فردیس- افشین کلاهی- مازیار نوربخش.
نمایندگان تشکل ها: سرکار خانم‌ سحر بنکدارپور(مجمع تشکلهای دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ سعید رسول‌اف(انجمن تولیدکنندگان نرم‌افزار تلفن همراه)- رضا قربانی(سازمان نظام صنفی رایانه¬ای کشور (استان تهران)).
میهمانان: سرکار خانم ها؛ مینا آژوغ(سازمان غذا و دارو)- مریم تاج آبادی- مریم فدایی(معاونت امور کمیسیون ها و هیئت نمایندگان اتاق)- هانیه حقیقی- زهرا کنعانی- شراره کامرانی- سپیده میرکریمی و جناب آقایان؛ محمد عبده زاده- مسعود جابرانصاری- مجید خداپرست- مهدی خدادادی- امین دولتی- میثم صالحی(سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی)- نیما فاضلی- احمدعلی فرهودی- آرش محبوبی، بهمن صبور، محمدرضا دری(انجمن داروسازان ایران)- شهرام حاج قربانی- محمد شکرچیان- شاهرخ مهدوی- حسین وطن پور(انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت استان تهران)- مهدی هاشمی.

:: جلسه مورخه: 1402/10/12

دستور جلسه: بررسی لایحه بودجه سال 1۴03 کشور از منظر نوآوری و اقتصاد دیجیتال
بررسی ظرفیتهای همکاری بخش خصوصی با پژوهشگاه استاندارد در حوزه های فناوری و دانش بنیان
ارائه اخبار و رویدادهای جاری حوزه تحول، نوآوری و بهره وری
حضار در جلسه:
اعضای هیئت نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- افشین کلاهی- مازیار نوربخش.

نمایندگان تشکل ها: سرکار خانم‌ سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ حسین ریاضی اصفهانی، مهرداد میراسماعیلی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- سعید رسول‌اف(انجمن تولیدکنندگان نرم‌افزار تلفن همراه).

میهمانان: سرکار خانم ها؛ مریم فدایی(معاونت امور کمیسیون ها و هیئت نمایندگان اتاق)- مهسا حسنی(پژوهشگاه استاندارد) و جناب آقایان؛ علی اکبر آژیده(پژوهشگاه استاندارد)- ابراهیم بهادرانی(اتاق تهران)- حسن پوراسماعیل(مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی)-مهدی سلیمانی.


:: جلسه مورخه: 1402/09/14

دستور جلسه: معرفی انجمن رباتیک و معرفی ربات جراح فوق پیشرفته سینا و طرح برخی از مشکلات اعضاء
ارائه گزارش بررسی سند دیجیتال دبی توسط آقای رضا جمیلی
ارائه اخبار و رویدادهای جاری حوزه تحول، نوآوری و بهره¬وری
حضار در جلسه:
اعضای هیئت نمایندگان: جناب آقایان؛ مازیار نور بخش- فرزین فردیس- افشین کلاهی.
نمایندگان تشکل ها: سرکار خانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ احسان اخوان صراف(انجمن شرکت های رباتیک و مکاترونیک استان تهران)- حسین ریاضی اصفهانی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- سعید رسول‌اف(انجمن تولیدکنندگان نرم‌افزار تلفن همراه)- رضا قربانی(سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور (استان تهران)).
میهمانان: سرکار خانم ها؛ مریم فدایی(معاونت امور کمیسیون ها و هیئت نمایندگان اتاق)- الناز فرخی‌فر (انجمن شرکت های رباتیک و مکاترونیک استان تهران) و جناب آقایان؛ افشین آشوری(کمیسیون بلاکچین سازمان نصر)- رضا جمیلی- سید مسعود شریفی(معاونت علمی ریاست جمهوری)- سیدتوحید صدرنژاد(خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران)- میثم صالحی(سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی)- سجاد فلاح(سازمان فناوری اطلاعات ایران)- علیرضا میرباقری(دانشگاه تهران).

:: جلسه مورخه: 1402/08/08

دستور جلسه: بررسی اثر مداخلات دولت بر کسب و کارهای اینترنتی با ارائه گزارش چوب لای چرخ توسط جناب آقای دکتر فاضلی
بررسی چالشهای شرکت های فناوری در حوزه بیمه تامین اجتماعی
ارائه اخبار و رویدادهای جاری حوزه تحول، نوآوری و بهره وری
حضار در جلسه:
اعضای هیئت نمایندگان: جناب آقای مازیار نور بخش.
نمایندگان تشکل ها: سرکار خانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ احسان اخوان صراف(انجمن شرکت های رباتیک و مکاترونیک استان تهران)- سعید رسول‌اف(انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه)- رضا قربانی(سازمان نظام صنفی رایانه¬ای کشور (استان تهران))- مهرداد میراسماعیلی(سندیکای صنعت مخابرات ایران).
میهمانان: سرکار خانم ها؛ صغری علی‌آبادی(مدیر خدمات تامین اجتماعی معاونت کسب و کار)- مریم فدایی(معاونت امور کمیسیون¬ها و هیئت نمایندگان اتاق) و جناب آقایان؛ رضا جمیلی- محمودرضا طاهری(معاون توسعه خدمات کسب‌و‌کار اتاق تهران)- محمد فاضلی- علیرضا کشاورز، عرفان محمودی ایرانمهر(نظام صنفی رایانه‌ای کشور)- کاظم گراوندی- رامین فتوت.

:: جلسه مورخه: 1402/07/04

دستور جلسه: معرفی معاونت بررسی‌های اقتصادی توسط آقای دیاکو حسینی
ارائه گزارش بررسی وضعیت اقتصادی صنعت مخابرات توسط آقای میراسماعیلی
بحث و بررسی پیرامون درخواست از وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور تعیین تکلیف اتحادیه کسب و کارهای مجازی
بررسی چالش‌های شرکت‌های فناوری در حوزه بیمه تامین اجتماعی
ارائه اخبار و رویدادهای جاری حوزه تحول، نوآوری و بهره وری
حضار در جلسه:
اعضای هیئت نمایندگان:
جناب آقایان؛ فرزین فردیس- مازیار نور بخش.
نمایندگان تشکل ها: سرکار خانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکلهای دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ احسان اخوان صراف(انجمن شرکتهای رباتیک و مکاترونیک استان تهران)- سعید رسول‌اف(انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه)- رضا قربانی(سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور (استان تهران))- مهرداد میراسماعیلی(سندیکای صنعت مخابرات ایران).
میهمانان:
سرکار خانمها؛ شیما شریفی(انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی)- مریم فدایی(معاونت امور کمیسیونها و هیئت نمایندگان اتاق) و جناب آقایان؛ رضا الفت نسب- دیاکو حسینی(معاون بررسی های اقتصادی اتاق تهران)- رضا جمیلی- رضا شیرازی(انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی)- رامین فتوت.

:: جلسه مورخه: 1402/06/14

دستور جلسه: تبیین اهداف، برنامه ها و اولویت های کاری دو ساله کمیسیون تسهیل و توسعه تجارت
ارائه اخبار و مسائل روز حوزه تحول، نوآوری و بهره وری
حضار در جلسه:
اعضای هیئت نمایندگان:
جناب آقایان؛ فرزین فردیس- مازیار نور بخش.
نمایندگان تشکل ها: سرکار خانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ سعید رسول‌اف(انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه)- رضا قربانی(سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور (استان تهران))- مهرداد میراسماعیلی(سندیکای صنعت مخابرات ایران).
میهمانان:
سرکار خانم مریم فدایی(معاونت امور کمیسیون ها و هیئت نمایندگان اتاق).

:: جلسه مورخه: 1402/05/22

دستور جلسه: انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون
حضار در جلسه:
اعضای هیئت نمایندگان:
جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- مازیار نور بخش.
نمایندگان تشکل ها: سرکار خانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ احسان اخوان صراف(انجمن شرکت های رباتیک و مکاترونیک استان تهران)- سعید رسول اف(انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه)- میرنیما قاضی(انجمن تجارت الکترونیک استان تهران)- رضا قربانی(سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور (استان تهران))
میهمانان:
سرکار خانم؛ مریم فدایی(معاونت امور کمیسیون¬ها و هیئت نمایندگان اتاق) و جناب آقایان؛ محمود نجفی عرب - عباس آرگون- بهمن عشقی.

:: جلسه مورخه: 1401/12/14

دستور جلسه: بررسی پیرامون مجوزهای اقتصاد دیجیتال در برنامه هفتم توسعه؛
ارائه گزارش عملکرد 4 ساله کمیسیون در دوره نهم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی تهران.

:: جلسه مورخه: 1401/11/02

دستور جلسه: بررسی مشکلات ناشی از ادامه محدودیت¬های اینترنتی و اینترنت طبقاتی و بحث و تبادل¬نظر پیرامون پیگیری هماهنگ موضوع
حضار در جلسه:
اعضاء هیات¬نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- مهدی معصومی اصفهانی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- میثم غنی زاده(سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی).
میهمانان: سرکار خانمها؛ مهسا اکبری(کمیسیون کسب و کارهای دانش بنیان اتاق ایران)- زهرا کنعانی(مجمع تشکلهای دانش بنیان)- مریم لطفی(سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور)- مریم مهرعلی بیگی(انجمن جوانان کارآفرین تهران) و جناب آقایان؛ داود ادیب(اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران)- فرهاد الیشائی صیاد(انجمن شرکت¬های نرم افزاری آشنا)- علیرضا بزرگمهری(انجمن پرداخت الکترونیک)- حمید بهنگام (سازمان نظام صنفی رایانه)- امیررضا پوردان(وزارت صمت)- مجتبی توانگر(مجلس شورای اسلامی)- رضا جمیلی(هفته نامه اقتصاد نوآوری کارنگ)- محمدعلی چمنیان(کمیسیون کسب‌وکارهای دانش‌بنیان اتاق ایران)- هاتف خرمشاهی- عطا خلیقی سیگارودی، علیرضا عابدی(سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران)- فرامرز رستگار(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- علیرضا کشاورز، حسین اسلامی(سازمان نظام صنفی رایانه¬ای)- محمدمهدی فاطمیان (انجمن فین تک ایران)- امیرمحمد مهراد(سازمان ملی کارآفرینی ایران)- سید یاسر معین الدینی(مجمع تشکل های دانش بنیان)- مازیار نوربخش، رضا قربانی(سازمان نظام صنفی رایانه‏ای).

:: جلسه مورخه: 1401/07/12

دستور جلسه: بررسی و ارائه نظر پیرامون "طرح رفع شکست بازار در ارائه کالاها و خدمات و استفاده کارآمد از نظام بازار"، تهیه شده در اندیشکده کسب و کار شریف به سفارش اتاق تهران در راستای موضوع قیمت گذاری دستوری
همفکری در زمینه ارائه پیشنهاد پیرامون تدوین شیوه نامه های نحوه تخصیص منابع صندوق توسعه ملی به حوزه اقتصاد نوآوری و دانش بنیان در تعامل با این صندوق
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال
حضار در جلسه:
اعضا هیات¬نمایندگان: جناب آقایان؛ کریم آرمات- افشین کلاهی- فرزین فردیس.
نمایندگان تشکلها: سرکارخانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقای میثم غنی زاده(سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی).
میهمانان: جناب آقایان؛ احسان جهانی(انجمن تجارت الکترونیک تهران)- مصطفی نقی پورفر (انجمن فینتک)- مازیار نوربخش(سازمان نظام صنفی رایانه‏ای).

:: جلسه مورخه: 1401/06/15

دستور جلسه: تشریح فعالیت ها و خدمات صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی فناوری های نوظهور دیجیتال
بحث و بررسی در خصوص نحوه همکاری کمیسیون با صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی فناوری های نوظهور دیجیتال
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال
حضار در جلسه:
اعضا هیات¬نمایندگان: جناب آقایان؛ کریم آرمات - فرزین فردیس.
نمایندگان تشکلها: سرکارخانم سحر بنکدارپور، هانیه حقیقی(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ میثم غنی زاده(سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی).
میهمانان: جناب آقایان؛ محسن احمدی(انجمن VOD)- امیر قدیری(مرکز نوآوری تاق)- محسن لطیفی(انجمن شرکتهای نرم افزاری آشنا)- مازیار نوربخش(سازمان نظام صنفی رایانه‏ای)

:: جلسه مورخه: 1401/06/06

دستور جلسه: ارایه تشریح فعالیت ها و خدمات صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته
بحث و بررسی در مورد همکاری صندوق با کمیسیون کسب و کارهای دانش بنیان
حضار در جلسه:
اعضا هیات¬نمایندگان: جناب آقایان؛ کریم آرمات - فرزین فردیس- افشین کلاهی- مهدی معصومی اصفهانی
نمایندگان تشکلها: سرکارخانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- سعید رسول اف(انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه ایران)- اکبر عبدالهی اصل(انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران)- ژوبین علاقبند (انجمن تجارت الکترونیک استان تهران)- میثم غنی زاده(سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی).
میهمانان: جناب آقایان؛ محمود کریمی- هاتف خرمشاهی- احسان جهانی- امیرحسین کارآگاه.

:: جلسه مورخه: 1401/06/01

دستور جلسه: ارائه برنامه های فناوری و نوآوری وزارت صنعت معدن و تجارت توسط جناب آقای نیازی معاون محترم هماهنگی و امور کسب و کار وزارتخانه؛
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال
حضار در جلسه:
اعضا هیات نمایندگان: جناب آقایان؛ کریم آرمات- شهاب جوانمردی- فرزین فردیس.
نمایندگان تشکلها: جناب آقای میثم غنی زاده(سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی).
میهمانان: سرکار خانم ها؛ لیلا نوابی، متین یعقوبی(وزارت صنعت، معدن و تجارت) و جناب آقایان: محسن لطیفی(انجمن شرکتهای نرم افزاری آشنا)- شایان طهماسبی اصیل(میز قضای ملت)- مصطفی نقی پورفر(انجمن فینتک).

:: جلسه مورخه: 1401/05/30

دستور جلسه: ارائه برنامه های فناوری و نوآوری وزارت صنعت معدن و تجارت توسط جناب آقای نیازی معاون محترم هماهنگی و امور کسب و کار وزارتخانه
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال
حضار در جلسه:
اعضا هیاتنمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- افشین کلاهی- مهدی معصومی اصفهانی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران).
میهمانان: سرکار خانم ها: فریال مستوفی- بهاره حجتی( انجمن ملی لیزینگ ایران)- مریم خزاعی(معاونت بررسی های اقتصادی اتاق)- مریم فدایی(معاونت امور کمیسیونها و هیئت نمایندگان اتاق) و جناب آقایان: عباس آرگون- رضا پدیدار- محمدحسن ابراهیمی(سازمان بورس و اوراق بهادار)- مصطفی بهشتیروی(بانک پاسارگاد)- احسان جهانی- روح اله جراحی، اصغر زارع نژاد نیگجه (انجمن ملی لیزینگ ایران)- محمدرضا جمشیدی(کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی)- هاتف خرمشاهی- مهدی اسدی دیندار(فرا بورس)- تهرانی- صادق سپهری- علیرضا کیانپور(گروه صنعتی گلرنگ سیستم)- علوی- مهدی قادری(شرکت ققنوس)- امیر قدیری- رضا قربانی(سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران)- مجتبی نقدی- علیرضا نخستین مرتضوی(انجمن شرکتهای نمایندگی خدمات صنعت بیمه کشور)- مصطفی نقیپورفر(انجمن فینتک)- مازیار نوربخش(سازمان نظام صنفی رایانه‏ای).

:: جلسه مورخه: 1401/05/04

دستور جلسه: بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال؛
معرفی تشکل های عضو کمیسیون (سندیکای شرکتهای شناسایی و مکان یابی توسط آقای غنی زاده)
بحث و بررسی پیرامون دو آیین نامه پیشنهادی آماده شده برای قانون جهش تولید دانش بنیان (ماده 11 بند ب و ماده 11 بند ت)
حضار در جلسه:
اعضا هیات¬نمایندگان: جناب آقایان؛ کریم آرمات -شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- افشین کلاهی- مهدی معصومی اصفهانی.
نمایندگان تشکلها: سرکارخانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- سعید رسول اف(انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه ایران)- میثم غنی زاده(سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی).
میهمانان: جناب آقایان؛ هاتف خرمشاهی-احسان جهانی- وحید رجبلو - سعید زکایی (شرکت پارسا پلیمر شریف) - صادق سپهری- اکبر عبدالهی اصل- امیر قدیری(مرکز نوآوری اتاق)- علیرضا کیانپور(گروه صنعتی گلرنگ)- محسن لطیفی (شرکت بهینه ایران)- مازیار نوربخش- مصطفی نقی پورفر(انجمن فینتک)- فریدون وردی نژاد.

:: جلسه مورخه: 1401/04/21

دستور جلسه: حضور در نشست پازل با محوریت "بررسی چالش های ناشی از کمبود آب"

:: جلسه مورخه: 1401/04/07

دستور جلسه: همفکری در خصوص موارد پیشنهادی از سوی کمیسیون برای تدوین آیین نامه وزارت امور اقتصادی و دارایی در حمایت از شرکت های دانش بنیان
همفکری در خصوص مشکلات شرکت های دانش بنیان در حوزه تامین اجتماعی از جمله دورکاری، کار در مراکز کار اشتراکی
حضار در جلسه:
اعضا هیات نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- افشین کلاهی- مهدی معصومی اصفهانی.
نمایندگان تشکلها: سرکارخانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- میثم غنی زاده(سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی).
میهمانان: سرکار خانم لیلی حبیبی(معاونت تجارت و خدمات دفتر خدمات کسب و کار وزارت صنعت، معدن و تجارت) و جناب آقایان؛ امیر ابوالفضل مقصودلو، محسن بیگدلی(وزارت امور اقتصادی و دارایی)- مصطفی نقی پورفر(انجمن فینتک)- امیر قدیری(مرکز نوآوری اتاق)- علیرضا کیان پور(گروه صنعتی گلرنگ).

:: جلسه مورخه: 1401/03/24

دستور جلسه: بررسی ظرفیتها و زیرساختهای طرح تامین مالی زنجیره تامین (SCF) با ارائه گزارش توسط جناب آقای آرمات، مشاور محترم وزیر و عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران
حضار در جلسه:
اعضا هیات¬نمایندگان: جناب آقایان؛ کریم آرمات- فرزین فردیس- مهدی معصومی اصفهانی- شهاب جوانمردی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- ژوبین علاقبند (انجمن تجارت الکترونیک استان تهران).
میهمانان: سرکار خانم ها؛ فریال مستوفی- مونا اردی خانی(خانه صنعت و معدن و تجارت تهران)- شهناز دادار(وزارت صنعت، معدن تجارت)- آمنه صلاحی(اتاق اصناف ایران)- مریم فدایی(معاونت امور کمیسیون ها و هیئت نمایندگان اتاق تهران)- مریم خزاعی، پریسا مطرانلویی(معاونت اقتصادی اتاق تهران) و جناب آقایان؛ عباس آرگون- عباس تابش- علی تقوی فر- مهدی داداشی زین الدین- محمدمهدی فنایی-محمدرضا نجفی منش- حبیب اله انصاری- محمد اصابتی(کارشناس کمیسیون بهبود محیط کسب و کار و رفع موانع تولید)- مصطفی بهشتی روی- علیرضا توکلی کاشی(کانون نهادهای سرمایه گذاری)- محمدرضا جمشیدی(کانون بانکها و موسسات اعتبار خصوصی)- هومن حاجی¬پور(معاونت کسب و کار اتاق تهران)- هاتف خرمشاهی- محمدرضا دهقانی احمدآباد، فرهنگ قراگوزلو(کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار)- محمدصادق رسول پور(انجمن شرکتهای هواپیمایی)- سیدمحمدرضا شهابی(دانشگاه صنعتی امیرکبیر)- محمدجواد صمدی راد(ققنوس)- سعید شهریاری- امیرحسین کاظم الماسی(انجمن جوانان کارآفرین)- مهدی قادری- محسن معلمیان(انجمن ملی لیزینگ)- علیرضا نخستین مرتضوی(انجمن شرکتهای نمایندگی بیمه)- مازیار نوربخش(سازمان نصرتهران)- نیما نامداری(نظام صنفی رایانه ای تهران)- مجتبی نقدی(کارشناس کمیسیون بازار پول و سرمایه)-سجاد نظری(شرکت مدیریت زنجیره ی تامین رضوی)- مصطفی نقی پورفر(انجمن فینتک)- حسین نوروزی- عباس هاشمی(انجمن لوازم خانگی ایران).

:: جلسه مورخه: 1401/03/10

دستور جلسه: دسته بندی مسایل و مشکلات شرکت های دانش بنیان به منظور ارایه جمعی به ذینفعان؛
بررسی طرح نهایی جهش تولید دانش بنیان و تصمیم گیری در خصوص ادامه تلاش ها برای موثر تر شدن این طرح؛
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال.
حضار در جلسه:
اعضا هیات¬نمایندگان: جناب آقایان؛ کریم آرمات- فرزین فردیس- افشین کلاهی- مهدی معصومی اصفهانی.
نمایندگان تشکلها: سرکارخانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- میثم غنی زاده(سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی)- امیرحسین کارآگاه(انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران(.
میهمانان: سرکار خانم سکینه طالبی(وزارت صنعت، معدن و تجارت) و جناب آقایان؛ رضا صدری(وزارت صنعت، معدن و تجارت)- شاهرخ عباس زاده، وحید رجبلو(انجمن جوانان کارآفرین)- مازیار نوربخش (سازمان نصرتهران)- مصطفی نقی پورفر(انجمن فینتک).

:: جلسه مورخه: 1401/02/06

دستور جلسه: بحث و بررسی پیرامون تعرفه های اینترنت
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال
حضار در جلسه:
اعضا هیات نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- افشین کلاهی- مهدی معصومی اصفهانی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- میثم غنی زاده(سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی)- سعید رسول اف(انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه ایران)- ژوبین علاقبند (انجمن تجارت الکترونیک استان تهران).
میهمانان: سرکار خانم ها زهرا تقی پور(وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات) و جناب آقایان؛ علی احمدی(مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات)- احسان جهانی (انجمن تجارت الکترونیک تهران)- هاتف خرمشاهی (گروه خرد)- مهدی روحانی نژاد (مشاور عالی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی)- محمد جواد صمدی راد(بنیاد ققنوس)- مازیار نوربخش (سازمان نصرتهران)- مصطفی نقی پورفر(انجمن فینتک)- شهراد یوسفی زاده(مدیرعامل آسیاتک و عضو هیات رییسه نصر تهران).

:: جلسه مورخه: 1401/01/30

دستور جلسه: بحث و بررسی پیرامون فرصت های سرمایه گذاری در اقتصاد دیجیتال کلان شهرها
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال
حضار در جلسه:
اعضا هیات¬نمایندگان: جناب آقایان؛ کریم آرمات- شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- افشین کلاهی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- میثم غنی زاده(سندیکای شرکتهای شناسایی و مکان یابی)- امیرحسین کارآگاه(انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران(.
میهمانان: سرکار خانم ها زهرا تقی پور(وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات) و جناب آقایان؛ فرهاد توکلی همدانی(مرکزتهران هوشمند)- هاتف خرمشاهی- محمد جواد صمدی راد(بنیاد ققنوس)- محمد فرجود(هلدینگ فناوری اطلاعات بانک تجارت)- علیرضا کیان پور(گروه صنعتی گلرنگ سیستم)- مازیار نوربخش (سازمان نصرتهران)- مصطفی نقی پورفر(انجمن فینتک).

:: جلسه مورخه: 1400/12/16

دستور جلسه: بررسی ظرفیت های استفاده از رمز ارزها به عنوان ابزاری در توسعه روابط تجاری
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال
حضار در جلسه:
اعضا هیات¬نمایندگان: جناب آقایان؛ فرزین فردیس- افشین کلاهی- مهدی معصومی اصفهانی.
نمایندگان تشکلها: سرکارخانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- میثم غنی زاده(سندیکای شرکتهای شناسایی و مکان یابی)- امیرحسین کارآگاه(انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران(.
میهمانان: جناب آقایان؛ عباس آرگون- مهراد عباد- محمد لاهوتی- پیمان پاک، احمد صالحی(سازمان توسعه تجارت ایران)- سیدمرتضی حاجی آقا میری(اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش ایران)- سید شجاع الدین امامی رئوف(انجمن صنایع نساجی ایران)- محمدمهدی شریعتمدار (انجمن فینتک)- محمد جواد صمدی راد(بنیاد ققنوس)- علی لشگری، محمود زند کریمی(جامعه صنعت کفش ایران)- جمشید نفر(کنفدراسیون صادرات ایران)- مازیار نوربخش، رضا قربانی(سازمان نصرتهران)- ساجد نیک مهر(اتاق مشترک ایران – ویتنام).

:: جلسه مورخه: 1400/10/28

دستور جلسه: مرور اخبار روز
گزارش معرفی انجمن فینتک ایران شامل فعالیت ها چالش ها و محدودیت ها
بحث در خصوص مصوبه تشکیل کارگروه اقتصاد دیجیتال هیات وزیران
بحث در خصوص پیشنهاد دکتر امیرناظمی در خصوص دیگر دوستی داده ای
حضار در جلسه:
اعضا هیات¬نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- افشین کلاهی- مهدی معصومی اصفهانی- فریدون وردی نژاد.
نمایندگان تشکلها: سرکارخانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- میثم غنی زاده(سندیکای شرکتهای شناسایی و مکان یابی)- امیرحسین کارآگاه(انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران(.
میهمانان: جناب آقایان؛ مهدی پورقاضی- محمد جواد صمدی راد(بنیاد ققنوس)- علیرضا کیان پور(گروه صنعتی گلرنگ)- نیما نامداری(سرمایه گذاری جوانه)- مازیار نوربخش، رضا قربانی(سازمان نصرتهران)- مصطفی نقی پورفر، مهدی عبادی، مهدی شریعتمدار، مصطفی امیری(انجمن فینتک).

:: جلسه مورخه: 1400/09/02

دستور جلسه: ارائه گزارش اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش پیرامون تفاهم نامه همکاری با دانشگاه اقتصاد و کسب و کار وین در حوزه های آموزش، کسب و کار و استارتاپ ها
تهیه گزارش آماری داده محور وضعیت اقتصاد دیجیتال ایران
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال
حضار در جلسه:
اعضا هیات نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- افشین کلاهی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- میثم غنی زاده(سندیکای شرکتهای شناسایی و مکان یابی).
میهمانان؛ جناب آقایان: محمدکاوه باغدرانی، محمدجواد فدائی(دفتر راهبردی رونق تولید)- وحید رضایی( وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات)- علی عیان بر(اتاق مشترک ایران و اتریش)- علیرضا کیان پور(گروه صنعتی گلرنگ)- علی ناظمی(صندوق نوآوری و شکوفایی)- نیما نامداری(سرمایه گذاری جوانه)- مازیار نوربخش، رضا قربانی(سازمان نصرتهران)- مصطفی نقی پورفر(انجمن فینتک).

:: جلسه مورخه: 1400/08/18

دستور جلسه: بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال
ارایه پیش نویس برنامه توسعه صادرات محصولات غیرنفتی توسط گروهی از مشاوران رییس سازمان توسعه تجارت (و بحث و بررسی پیرامون آن با تاکید بر محصولات حوزه اقتصاد دیجیتال)
تهیه گزارش آماری داده محور وضعیت اقتصاد دیجیتال ایران
حضار در جلسه:
اعضا هیاتنمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- افشین کلاهی- مهدی معصومی اصفهانی- فریدون وردی نژاد.
نمایندگان تشکلها: سرکارخانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- میثم غنی زاده(سندیکای شرکتهای شناسایی و مکان یابی).
میهمانان؛ سرکارخانم زهرا تقیپور(گروه اقتصادی وزارت ارتباطات فناوری اطلاعات) و جناب آقایان: محمدجواد صمدی راد(شرکت ققنوس)- رضا موسایی، جوان (سازمان توسعه تجارت)- علیرضا کیانپور(شرکت گلرنگ سیستم)- نیما نامداری(سرمایه گذاری جوانه)- مازیار نوربخش(نصرتهران)- اکبر هاشمی(هفتهنامه شنبه).

:: جلسه مورخه: 1400/08/04

دستور جلسه: مرور آخرین اخبار و مسایل روز
تعیین چند صنعت نمونه برای مطالعه چرخه معیوب سیاستگزاری توسط مجری
تهیه گزارش آماری داده محور وضعیت اقتصاد دیجیتال ایران
حضار در جلسه:
اعضا هیات¬نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- افشین کلاهی- مهدی معصومی اصفهانی- فریدون وردی نژاد.
نمایندگان تشکلها: سرکارخانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ سعید رسول اف(انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه ایران)- حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- میثم غنی زاده(سندیکای شرکتهای شناسایی و مکان یابی)- امیرحسین کارآگاه(انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران(.
میهمانان؛ سرکارخانم ها: زهرا تقی پور(گروه اقتصادی وزارت ارتباطات فناوری اطلاعات)- مریم فدایی(معاونت امورکمیسیونها و هیات نمایندگان اتاق تهران) و جناب آقایان: مهدی پورقاضی- رضا جمیلی(هفته نامه اقتصاد نوآوری)- محمدجواد صمدی راد(شرکت ققنوس)- رضا قربانی(نصر تهران)- محمد جواد فدائی، رضا موسایی (دفتر مطالعات راهبردی رونق تولید دانشگاه امام صادق)- حسن فروزان فرد(کمیسیون حمایت قضایی و مبارزه با فساد)- رضا کلانتری نژاد (کارخانه نوآوری آزادی)- علیرضا کیانپور(شرکت گلرنگ سیستم)- نیما نامداری (سرمایه گذاری جوانه)- مصطفی نقی پور(دبیرانجمن فینتک)- مازیار نوربخش(نصرتهران).

:: جلسه مورخه: 1400/06/23

دستور جلسه: مرور آخرین اخبار و مسایل روز؛
تعیین چند صنعت نمونه برای مطالعه چرخه معیوب سیاستگزاری توسط مجری؛
بررسی موضوع پیشنهاد تاسیس انجمن سرمایه گذاری خصوصی اتاق تهران.
حضار در جلسه:
اعضا هیاتنمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- افشین کلاهی.
نمایندگان تشکلها: سرکارخانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ سعید رسول اف(انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه ایران)- میثم غنی زاده(سندیکای شرکتهای شناسایی و مکان یابی)- امیرحسین کارآگاه(انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران).
میهمانان؛ جناب آقایان: سعید بداغی(تامین سرمایه نوین)-هاتف خرمشاهی(مرکز نوآوری و تحول دیجیتال)- علی حیدری(صندوق جسورانه سرو)- امیر درویشی (مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران)- مجید دهبیدی پور(پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف)- رامین ربیعی(شرکت سرمایه گذاری فیروزه)- رضا زرنوخی(صندوق مالی توسعه تکنولوژی)- سادات رسول- حسین صادق پور- علوی(انجمن بلاکچین)- احمدعلی فرهودی- محمد مهدی فریدوند(انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر ایران)- علی فیاض بخش (سرآوا)- رضا کلانتری نژاد (کارخانه نوآوری آزادی)- علیرضا کیانپور(شرکت گلرنگ سیستم)- زانیار کمانگر(شرکت سرمایه گذاری سرو)- نیما نامداری (سرمایه گذاری جوانه).

:: جلسه مورخه: 1400/06/09

دستور جلسه: مرور آخرین اخبار مرتبط با اقتصاد دانش بنیان و کمیسیون؛
معرفی تشکل ها و انجمن های عضو و نقاط قوت و ضعف و فرصت ها و موانع پیش روی آن صنعت با ارائه گزارش توسط آقای کارآگاه؛
ارائه گزارش پیشرفت تدوین و زمینه سازی برای تصویب طرح صیانت از دارایی های دیجیتال و اصلاحات مربوط به قانون تجارت و بحث و تبادل نظر توسط آن توسط جناب آقایان صمدی و جلالی فراهانی از شرکت ققنوس؛
حضار در جلسه:
اعضا هیات نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- افشین کلاهی- مهدی معصومی اصفهانی- فریدون وردی نژاد.
نمایندگان تشکلها: سرکارخانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) جناب آقایان؛ سعید رسول اف(انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه ایران)- حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- میثم غنی زاده(سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی)- امیرحسین کارآگاه(انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران(.
میهمانان؛ سرکار خانم ها؛ میترا امین لو (انجمن مدیریت فناوری ایران) - فاطمه یزدانی و جناب آقایان: علی احمدی(فناوری اطلاعات اتاق تهران)- حسین اسلامی(سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران)- مهدی پورقاضی- هاتف خرمشاهی(مرکز نوآوری و تحول دیجیتال)- محمدرضا جندقی- رضا قربانی- محمدجواد صمدی راد، امیرحسین جلالی فراهانی (شرکت ققنوس)- سپهر محمدی(انجمن بلاکچین)- مصطفی نقی پورفر (انجمن صنفی فناوری های نوین مالی ایران( فین تک))- مازیار نوربخش- سهیل نیکزاد (انجمن بلاکچین).

:: جلسه مورخه: 1400/05/12

دستور جلسه: تقدیر و تشکر از تلاشها و زحمات ارزنده جناب آقای صدری در دوره اول فعالیت کمیسیون؛
تدوین "نقشه راه و برنامه های راهبردی کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال" در دو ساله 1401-1400؛
تعیین نمایندگان دولتی و سایر تشکل‌ها به عنوان میهمانان مدعو در جلسات
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال.

:: جلسه مورخه: 1400/04/29

دستور جلسه: تقدیر و تشکر از تلاشها و زحمات ارزنده جناب آقای مهندس صدری در دوره اول فعالیت کمیسیون
تدوین "نقشه راه و برنامه های راهبردی کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال" در دوره دو ساله 1401-1400
تعیین نمایندگان دولتی و سایر تشکل‌ها به عنوان میهمانان مدعو در جلسات
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال

:: جلسه مورخه: 1400/04/07

دستور جلسه: جلسه انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون
حضار در جلسه:
اعضاء هیات نمایندگان: سرکار خانم سیده فاطمه مقیمی و جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- مجید حسینی¬نژاد- محمدرضا طلایی- فرزین فردیس- افشین کلاهی- فریدون وردی نژاد.
نمایندگان تشکلها: سرکارخانم سحر بنکدارپور(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان؛ سعید رسول اف(انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه ایران)- حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- ژوبین علاقبند(انجمن تجارت الکترونیک استان تهران)- میثم غنی زاده(سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی)- امیرحسین کارآگاه (انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران)

:: جلسه مورخه: 1400/02/19

دستور جلسه: تحلیل و بررسی وضعیت ارزهای دیجیتال در کشور
حضار در جلسه:
اعضا هیات¬نمایندگان: جناب آقایان؛ - شهاب جوانمردی- افشین کلاهی- فرزین فردیس.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- مسعود شنتیایی(سندیکای تولیدکنندگان تجهیزات IT)- نیما قاضی(انجمن فروشگاه‏های اینترنتی استان تهران).
میهمانان: سرکار خانمها: فریال مستوفی- مریم فدایی(معاون امور کمیسیون ها و هیئت نمایندگان اتاق تهران)- مریم خزاعی(معاون بررسی های اقتصادی اتاق تهران)- عباس آرگون - احمدرضا فرشچیان- مهدی معصومی اصفهانی- رضا پدیدار(انجمن شرکتهای مشاور سرمایه گذاری و نظارت بر طرحها)- حسن سامانی پور و محمدرضا مانی یکتا(بانک مرکزی)- لطف اله سعیدی- مهدی پورقاضی- حسام الدین حلاج(معاون بین الملل اتاق تهران)- هاتف خرمشاهی(مرکز نوآوری و تحول دیجیتال)-علی زواشکیانی(مدرسه کسب و کار)- شیخی(انجمن صنایع لوازم خانگی ایران)- سهیل نیکزاد(انجمن بلاکچین)- مصطفی نقی پور فر(انجمن فین تک)- رضا قربانی(کمیسیون فین تک سازمان نظام صنفی تهران)- علیرضا نخستین مرتضوی(انجمن شرکت‏های نمایندگی خدمات صنعت بیمه کشور)- هادی موقعی(انجمن ملی لیزینگ)- پویا فیروزی(اتاق مشترک بازرگانی ایران و کره جنوبی)- محمدرضا جمشیدی(کانون بانک¬ها و موسسات اعتباری خصوصی)- محمدرضا طبیب زاده(انجمن شرکتهای مهندسی و پیمانکاری نفت، گاز و پتروشیمی)- هادی یارجی(وزارت صمت)- آرش ابجدپور- سیاوش تفضلی- توکلی کاشی- موسی احمدزاده- علیرضا هادی- رضا کاظم علی- علی طهماسب میرزا- میثم سلیمانی.

:: جلسه مورخه: 1399/12/19

دستور جلسه: بررسی اعمال محدودیت های جدید در زمینه خرید و فروش و تبادل رمز ارزها
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال؛
حضار در جلسه:
اعضا هیات¬نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- افشین کلاهی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ ایلوش وزیری(انجمن سامانه های حمل و نقل هوشمند استان تهران)- حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- نیما قاضی(انجمن فروشگاه‏های اینترنتی استان تهران).
میهمانان؛ سرکار خانم‏ها؛ مریم فدایی(معاونت امور کمیسیون ها و هیئت نمایندگان اتاق تهران)- کیانا مجدی(مجمع تشکلهای دانش بنیان ایران)- محدثه دهباشی و جناب آقایان: مجید حسینی نژاد(اتاق تهران)- علیرضا کلاهی صمدی (اتاق تهران)- مهدی پورقاضی- هاتف خرمشاهی(مرکز نوآوری و تحول دیجیتال)- میثم سلیمانی- رضا قربانی (کمیسیون فین تک سازمان نظام صنفی تهران)- سیاوش تفضلی- علی احمدی (فناوری اطلاعات اتاق تهران)- امین امینی (صرافی والکس)- فرامرزی- مصطفی نقی پور فر(انجمن فین تک)- سید احسان قاضی زاده - سهیل نیکزاد (انجمن بلاکچین).

:: جلسه مورخه: 1399/10/23

دستور جلسه: بررسی و تصمیم گیری در خصوص برنامه ها و همکاری های مشترک بین کمیسیون اقتصاد نواوری تهران، کمیسیون فناوری اطلاعات اتاق ایران، کمیسیون دانش بنیان اتاق ایران و سازمان نظام صنفی رایانه ای
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال.

:: جلسه مورخه: 1399/09/25

دستور جلسه: چالش های همکاری فناورانه بین شرکت های نوآور نوپا (استارتاپ ها) و شرکت های بزرگ با حضور دکتر رضا اسدی فرد؛
بررسی زمینه های همکاری و هم افزایی بین کمیسیون و سازمان نظام صنفی رایانه ای
بررسی لایحه بودجه سال 1400 از منظر اقتصاد نوآوری.
حضار در جلسه:
اعضا هیات نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- سید مجید صدری- فرزین فردیس- افشین کلاهی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ ایلوش وزیری(انجمن سامانه های حمل و نقل هوشمند استان تهران)- حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران).
میهمانان؛ سرکار خانم‏ها؛ سحر بنکدارپور، کیانا مجدی(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان: موسی احمدزاده- مهدی پورقاضی- هاتف خرمشاهی(مرکز نواوری و تحول اتاق تهران)- علی احمدی (مدیر فناوری اطلاعات اتاق)- سجاد قربانی - یاسر خوشنویس- رضا اسدی فرد (پژوهشکده مطالعات فناوری)

:: جلسه مورخه: 1399/07/13

دستور جلسه: معرفی مركز نوآوری و تحول دیجيتال اتاق تهران به كميسيون بازار پول و سرمایه و همفکری پيرامون نحوه تعامل با این مركز.

:: جلسه مورخه: 1399/06/31

دستور جلسه: معرفی مرکز نوآوري و تحول دیجیتال اتاق تهران و همفکری پیرامون نحوه تعامل کمیسیون اقتصاد سلامت با این مرکز؛
حضار در جلسه:
حاضرين محترم جلسه: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- سیدمجید صدری- فرزین فردیس- سجاد غرقی- افشین کلاهی.
نمایندگان تشکلها: حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- ایلوش وزیری(انجمن سامانه های حمل و نقل هوشمند استان تهران).
میهمانان: سرکار خانم‏ها؛ هاله حامدی فر- کیانا مجدی(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران)- منیره افضلی و جناب آقایان؛ محمود نجفی عرب- ناصر ریاحی- حميد مقيمي(انجمن واردکنندگان فرآورده‏های بهداشتی، آرایشی و عطریات ایران)- ابوالفتح صانعی (اتحادیه بازرگانان تجهیزات پزشکی) -محمدرضا زرگرزاده (سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران)- کاوه رایمند (انجمن صنفی واردکنندگان دارو و مواد بیولوژیک دام)- عباس کبریایی‏زاده (سندیکای تولیدکنندگان مکمل های رژیمی)- پیام دین¬ دوست(بهفار)- موسی احمدزاده- مهدی پیرصالحی- مرتضی آذرنوش- حمیدرضا محمدی- سید سجاد حسینی (فدراسیون اقتصاد سلامت)- حمیدرضا راسخ - حسن شکوهی (اتحادیه واردکنندگان مکمل‏های رژیمی، غذایی، ویتامینی و گیاهی)- بردیا فرزام‌فر (مدوک زیست‌دارو)- اکبر عبدالهی اصل (دانشکده داروسازی دانشگاه تهران)- مجید روحی (انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی)- امیرحسین معینی زندی (اتحادیه واردکنندگان دارو)- هاتف خرمشاهی، امید هاشمی(مرکز نواوری و تحول اتاق تهران)- علی احمدی (مدیر فناوری اطلاعات اتاق)- محمد عبده‌زاده.

:: جلسه مورخه: 1399/06/23

دستور جلسه: معرفی مرکز نوآوري و تحول دیجیتال اتاق تهران و همفکری پیرامون نحوه تعامل کمیسیون صنعت و معدن با این مرکز
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه صنعت و معدن
حضار در جلسه:
جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- افشین کلاهی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقای مسعود شنتیایی(سندیکای تولیدکنندگان تجهیزات IT)؛
میهمانان: سرکار خانم‏ها؛ سحر بنکدارپور، کیانا مجدی(مجمع تشکل¬های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان: عباس آرگون- محمدرضا زهره وندی- محمدمهدی فنایی- علیرضا کلاهی صمدی- علی نقیب– هرویک یاریجانیان- مهدی پورقاضی- هاتف خرمشاهی(مرکز نواوری و تحول اتاق تهران)- علی لشکری (جامعه مدیران و متخصصین صنعت کفش ایران)- علیرضا میربلوک(خانه صنعت و معدن استان تهران)- امیرعطاردیان.

:: جلسه مورخه: 1399/06/04

دستور جلسه: بحث و بررسی پیرامون طرح جهش تولید دانش بنیان
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال
حضار در جلسه:
جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- حمید زادبوم- سیدمجید صدری- سجاد غرقی- فرزین فردیس- افشین کلاهی.

نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- ایلوش وزیری(انجمن سامانه های حمل و نقل هوشمند استان تهران).

میهمانان؛ سرکار خانم‏ها؛ سحر بنکدارپور، کیانا مجدی(مجمع تشکلهای دانش بنیان ایران) و جناب آقایان: مهدی پورقاضی- علی احمدی (مدیر فناوری اطلاعات اتاق تهران) - امید هاشمی(معاونت کسب و کار اتاق تهران)- هاتف خرمشاهی(سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور)- علی مسعودی- امیر دارستانی فراهانی- بابک گودرزیان- داود جعفری- فرزاد ابراهیمی- مهدی اصالح- مهدی طغیانی- مجید سروش- محمد چمنیان- مجتبی اندرزیان- مجتبی رضاخان- نوید ادریسی- سجاد نیک مهر- سیدمحسن میرصدری- پویا قادسی- مهدی پرورش- سیدیاسر معین الدینی- پژمان تراکامه- مهدی مدنی- موسی زاده.


:: جلسه مورخه: 1399/05/07

دستور جلسه: بحث و بررسی طرح مجلس در خصوص جهش تولید دانش بنیان
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال
حضار در جلسه:
اعضا هیات نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- سید مجید صدری- فرزین فردیس - سجاد غرقی- افشین کلاهی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ ایلوش وزیری(انجمن سامانه های حمل و نقل هوشمند استان تهران)- مسعود شنتیایی(اتحادیه شرکت های فنی، مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی)- حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران).
میهمانان؛ سرکار خانم‏ها؛ سحر بنکدارپور، کیانا مجدی(مجمع تشکل های دانش بنیان ایران) و جناب آقایان: موسی احمدزاده – مهدی پورقاضی- هاتف خرمشاهی(سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور)- محمدرضا کاظمعلی (انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران)- امید هاشمی(معاونت کسب و کار اتاق تهران).

:: جلسه مورخه: 1399/04/10

دستور جلسه: بررسی و مرور اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال؛
معرفی باشگاه نوآوری ایران، اهداف، برنامه ها و اعضا آن، توسط نمایندگان باشگاه؛
بحث و بررسی پیرامون نحوه تعامل و همکاری کمیسیون با باشگاه نوآوری ایران؛
بحث و تبادل نظر پیرامون چگونگی برگزاری نمایشگاه های مجازی در دنیا و تصمیم گیری در خصوص آن.

:: جلسه مورخه: 1399/02/30

دستور جلسه: بحث بررسی پیرامون «فرآیند تامین زیرساختها و الزامات تحول دیجیتال در بنگاه های بخش خصوصی»؛
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال؛
حضار در جلسه:
اعضا هیات نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- سید مجید صدری - فرزین فردیس - افشین کلاهی- سجاد غرقی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران).
میهمانان؛ جناب آقایان: سرکار خانم بنکدارپور و سهیل نیکزاد(عضو هیئت‌مدیره انجمن فناوران زنجیره بلوک)- موسی احمدزاده.

:: جلسه مورخه: 1398/12/13

دستور جلسه: بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال
حضار در جلسه:
اعضا هیات نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- فرزین فردیس - افشین کلاهی- سید مجید صدری - سجاد غرقی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ مسعود شنتیایی(اتحادیه شرکت های فنی، مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی)- ایلوش وزیری(انجمن سامانه های حمل و نقل هوشمند استان تهران)- احمدعلی فرهودی(انجمن ارائه کنندگان خدمات دیجیتال استان تهران) - حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران).
میهمانان؛ جناب آقایان: محمدرضا کاظمعلی (انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات بیوتکنولوژی پزشکی ایران)- علی احمدی(فن آوری
اطلاعات اتاق تهران).

:: جلسه مورخه: 1398/11/08

دستور جلسه: ادامه بحث و بررسی پیرامون الزامات تامین مالی در حوزه نوآوری
بحث و تبادل نظر در خصوص چگونگی نفوذ نوآوری بر صنایع دیگر
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال

:: جلسه مورخه: 1398/10/10

دستور جلسه: ارائه گزارش در خصوص پیگیری موضوع راه اندازی مرکز نوآوری
بحث و بررسی پیرامون بودجه سال 1399 کل کشور
بحث و تبادل نظر در خصوص چگونگی نفوذ نوآوری بر صنایع دیگر
الزامات تامین مالی حوزه نوآوری
حضار در جلسه:
جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- فرزین فردیس- افشین کلاهی- سجاد غرقی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ مسعود شنتیایی(اتحادیه شرکت های فنی، مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی)- حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران).
میهمانان؛ سرکار خانم کیانا مجدی(مجمع تشکلهای دانش بنیان) و جناب آقایان رضا کلانتری نژاد(شرکت هم آوا)- مجید برزگری(مجمع تشکلهای دانش بنیان)- اکبر هاشمی(انجمن فروشگاه های اینترنتی استان تهران).

:: جلسه مورخه: 1398/09/25

دستور جلسه: بحث و بررسی در خصوص موضوع "تجاری سازی دستاوردهای فن آوران و ایجاد بستر مناسب برای رشد کسب و کارهای فن آور و توسعه بازارهای دانش بنیان"، در نشست مشترک کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال با مدیران پارک فن آوری پردیس و نمایندگان شرکتهای مستقر در آن، به میزبانی شرکت فناپ؛
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال؛
حضار در جلسه:
اعضا هیات نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- سید مجید صدری - فرزین فردیس- افشین کلاهی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ ایلوش وزیری(انجمن سامانه های حمل و نقل هوشمند استان تهران)- حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران).

:: جلسه مورخه: 1398/09/05

دستور جلسه: بحث و بررسی پیرامون اختلال سراسری و عدم اتصال به شبکه اینترنت کشور طی هفته های اخیر، با دعوت از مسئولین ذیربط وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات ؛
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال؛
حضار در جلسه:
اعضا هیاتنمایندگان: جناب آقایان؛ سید مجید صدری - فرزین فردیس- افشین کلاهی- سجاد غرقی.

نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ احمدعلی فرهودی (انجمن ارائه کنندگان خدمات دیجیتال استان تهران)- ایلوش وزیری (انجمن سامانه های حملونقل هوشمند استان تهران).

میهمانان؛ سرکار خانم کیانا مجدی(مجمع تشکلهای دانشبنیان)، شیرین کتیرایی(کارشناس) و جناب آقایان: بهمن عشقی(دبیرکل اتاق)- امیر ناظمی (سازمان فناوری اطلاعات ایران)- حمید فتاحی (شرکت ارتباطات زیرساخت)- مهدی پورقاضی- سعید رسولاف(انجمن تولیدکنندگان نرم افزار تلفن همراه ایران)- مجید برزگری(مجمع تشکلهای دانش بنیان ایران)- علی احمدی(فنآوری اطلاعات اتاق تهران).


:: جلسه مورخه: 1398/08/14

دستور جلسه: ارائه گزارش "اقتصاد نوآوری سراب یا واقعیت؛ با موضوع مرور تجربه کشورهای کره تایوان و سنگاپور در رشد صنعتی دانش بنیان"، توسط جناب آقای دکتر ابراهیم سوزنچی کاشانی،
ارائه گزارش پیشرفت طرح ایجاد مرکز نوآوری اتاق تهران
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال

:: جلسه مورخه: 1398/07/02

دستور جلسه: ارائه گزارش تحت عنوان " اقتصاد نوآوری سراب یا واقعیت؛ با موضوع مرور تجربه کشورهای کره تایوان و سنگاپور در رشد صنعتی دانش¬بنیان"، توسط جناب آقای دکتر ابراهیم سوزنچی کاشانی، عضو محترم هیات علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف؛
بحث و بررسی پیرامون لایحه جدید قانون تجارت، و روند تصویب آن در مجلس شورای اسلامی
تصمیم گیری در خصوص نحوه همکاری با گروه سرمایه گذاری فیروزه؛ ارجاعی از طرف دبیرکل محترم اتاق
ارائه گزارش پیشرفت طرح ایجاد مرکز نوآوری اتاق تهران
ارائه گزارش رویداد کافه سرمایه

:: جلسه مورخه: 1398/06/05

دستور جلسه: بررسی مجدد طرح واگذاری فرآیند برگزاری نمایشگاه تلکام به اتاق، از طریق وزارت صنعت، معدن و تجارت بمنظور بهرهبرداری بهینه از ظرفیتهای بخش خصوصی در جهت پیشبرد صنایع نوین و دانش بنیان کشور؛
بحث و بررسی، تصمیم گیری پیرامون طرح ایجاد مرکز نوآوری اتاق تهران
بحث و تصمیم گیری پیرامون رویداد کافه سرمایه با حضور نماینده مرکز سرمایه گذاری اتاق تهران
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال.

:: جلسه مورخه: 1398/05/22

دستور جلسه: بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال
بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل فعالان حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال در حوزه مالی و اعتباری، با دعوت از جناب آقای امیر یوسفیان عضو محترم هیات مدیره بانک صادرات ایران؛
بررسی نحوه پیگیری واگذاری فرآیند برگزاری نمایشگاه تلکام به اتاق، از طریق وزارت صنعت، معدن و تجارت بمنظور بهره برداری بهینه از ظرفیتهای بخش خصوصی در جهت پیشبرد صنایع نوین و دانش بنیان کشور؛
بحث و بررسی پیرامون نحوه هماهنگی ها برای برگزاری نشست مشترک با شرکتها و فعالان عرصه نوآوری و تحول دیجیتال، با حضور وزیر محترم صمت در اتاق، به منظور بررسی راهکارهای تحول آفرین برای بهبود مدیریت بازار از طریق سامانه¬های آنلاین، و همچنین نحوه تفویض اختیارات این وزارتخانه به بخش خصوصی در چارچوب قانونی؛
حضار در جلسه:
اعضا هیاتنمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- مجید حسینی نژاد- سجاد غرقی- فرزین فردیس- افشین کلاهی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران) - احمدعلی فرهودی (انجمن ارائه کنندگان خدمات دیجیتال استان تهران)- ایلوش وزیری (انجمن سامانه های حمل و نقل هوشمند استان تهران).
میهمانان؛ سرکار خانم کیانا مجدی(مجمع تشکلهای دانش بنیان) و جناب آقایان: هومن حاجی پور(معاونت کسب و کار اتاق تهران)- غلامحسین ملکلو(مشاور بانکی اتاق تهران)- سینا رزاقی(بانک صادرات)- اکبر هاشمی(انجمن فروشگاههای اینترنتی استان تهران)- علی نیکبخت، حمیدرضا زرندی(دانشگاه صنعتی امیرکبیر)- مجید برزگری(مجمع تشکلهای دانش بنیان) - سعید رسولاف(انجمن تولیدکنندگان نرمافزار تلفن همراه ایران)- مهدی پورقاضی- مهدی جعفریمنش(شرکت فناپ)- امیررضا نقیب- علی احمدی(فنآوری-اطلاعات اتاق تهران).

:: جلسه مورخه: 1398/05/08

دستور جلسه: بحث و تبادل نظر اعضا کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال و همچنین هیئت رئیسه اتاق تهران پیرامون مسائل فعالان اقتصادی شاغل در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، در حضور جناب آقای دکتر رضا رحمانی، وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت؛
حضار در جلسه:
اعضا هیات نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- مجید حسینی نژاد- سیدمجید صدری- سجاد غرقی- فرزین فردیس- افشین کلاهی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ مسعود شنتیایی(اتحادیه شرکتهای فنی، مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی)- حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران).
میهمانان؛ جناب آقایان: رضا رحمانی، محمدرضا فیاض، سعید زرندی (وزارت صنعت، معدن و تجارت)- سید محمد اتابک، رضا پدیدار، کاوه زرگران، محمدرضا زهره وندی، محمد لاهوتی (هیات نمایندگان اتاق تهران)– علی احمدی(فن آوری اطلاعات اتاق تهران).

:: جلسه مورخه: 1398/04/25

دستور جلسه: بحث و بررسی پیرامون موضوع ارجاعی دبیر کل محترم اتاق در خصوص چگونگی بهره گیری از ظرفیت یکی از شبکه های تلفن همراه به منظور امکان سنجی تخصیص سرشماره خاص برای اعضاء اتاق بازرگانی جهت ارایه خدمات ویژه به آنان؛
بحث و بررسی پیرامون طرح پیشنهادی معاونت کسب و کار در خصوص نحوه حضور اتاق تهران در نمایشگاه GITEX 2019، به عنوان نهاد حمایتگر کسب و کارهای نوین و دانش بنیان
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال؛
حضار در جلسه:
اعضا هیات نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- مجید حسینی نژاد- سیدمجید صدری- سجاد غرقی- فرزین فردیس- افشین کلاهی.
نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ مسعود شنتیایی(اتحادیه شرکتهای فنی، مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه-های ایمنی)- حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- احمدعلی فرهودی (انجمن ارائه کنندگان خدمات دیجیتال استان تهران)- ایلوش وزیری (انجمن سامانه های حمل و نقل هوشمند استان تهران).
میهمانان؛ جناب آقایان، هومن حاجیپور(معاونت کسبوکار اتاق)-محمدمهدی معصومی اصفهانی، حسن فروزانفرد(اتاق تهران)- امیررضا نقیب- علی احمدی(فنآوری اطلاعات اتاق تهران).

:: جلسه مورخه: 1398/04/18

دستور جلسه: بحث و تبادل نظر اعضا کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال و همچنین هیئت رئیسه اتاق تهران پیرامون مسائل فعالان اقتصادی شاغل در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، در حضور جناب آقای دکتر محمدجواد آذری جهرمی، وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات؛
حضار در جلسه:
اعضا هیات نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- مجید حسینی نژاد- سیدمجید صدری- سجاد غرقی- فرزین فردیس.

نمایندگان تشکلها: جناب آقایان؛ مسعود شنتیایی(اتحادیه شرکتهای فنی، مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه های ایمنی)- حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- احمدعلی فرهودی (انجمن ارائه کنندگان خدمات دیجیتال استان تهران)- ایلوش وزیری (انجمن سامانه های حمل و نقل هوشمند استان تهران)- نیما قاضی(انجمن فروشگاه¬های اینترنتی استان تهران).

میهمانان؛ جناب آقایان، محمدجواد آذری جهرمی (وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات)- سید محمد اتابک، ناصر ریاحی، علیرضا کلاهی صمدی (هیات نمایندگان اتاق تهران)– علی احمدی(فن آوری اطلاعات اتاق تهران)- ﻣﺴﻌﻮﺩ ﻫﻤﺪﺍﻧﻠﻮ (سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی)- امیر ناظمی (سازمان فناوری اطلاعات ایران)- حمید فتاحی(شرکت ارتباطات زیرساخت).


:: جلسه مورخه: 1398/03/28

دستور جلسه: تعیین برنامه‌ها و اولویت‌های کاری دو ساله کمیسیون
تعیین نمایندگان دولتی و سایر تشکل‌ها در جلسات
بررسی اخبار و رویدادهای حوزه اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال
حضار در جلسه:
حاضرين محترم جلسه:

اعضا هیات نمایندگان: جناب آقایان؛ شهاب جوانمردی- مجید حسینی نژاد- سیدمجید صدری- سجاد غرقی- فرزین فردیس- افشین کلاهی.

نمایندگان تشکلها:

جناب آقایان؛ مسعود شنتیایی (اتحادیه شرکت های فنی، مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکههای ایمنی)- احمدعلی فرهودی (انجمن ارائه کنندگان خدمات دیجیتال استان تهران)- ایلوش وزیری (انجمن سامانه های حمل و نقل هوشمند استان تهران).


:: جلسه مورخه: 1398/03/20

دستور جلسه: انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون
حضار در جلسه:
اعضا هیات نمایندگان: جناب آقایان؛ ناصر ریاحی - شهاب جوانمردی- مجید حسینی نژاد- مسعود خوانساری- سیدمجید صدری- سجاد غرقی- فرزین فردیس- افشین کلاهی و جناب آقای بهمن عشقی (دبیر کل)
نمایندگان تشکلها:
جناب آقایان؛ حسین ریاضی(سندیکای صنعت مخابرات ایران)- مسعود شنتیایی (اتحادیه شرکت های فنی، مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکههای ایمنی)- احمدعلی فرهودی (انجمن ارائه کنندگان خدمات دیجیتال استان تهران)- نیما قاضی(انجمن فروشگاههای اینترنتی استان تهران)- ایلوش وزیری (انجمن سامانه های حمل و نقل هوشمند استان تهران).