مشاوره

تعداد سوالات مطرح شده توسط کاربران 13898 عددبا سلام بنده علیرضا قنبری مدیر عامل شرکت جهان زرکاوان کرمانشاه هستم که بیش از 8 سال در حوزه تولید کود سولفات آهن فعالیت موفق داریم. اخیرا با کمک شتابدهنده صنایع شیمیایی ( شرکت شیمی یار) موفق به تولید سولفات منگنز دو ظرفیتی با کیفیت بسیار بالا در حد استانداردهای جهانی شده ایم.از آنجا که این ماده در کشور ترکیه مصرف بالایی دارد از شما خواهشمندم که چند نفر از تجار موفق اتاق که در حوزه تجارت با ترکیه توانمندیهای مرتبط با موضوع ما را دارند معرفی بفرمائید. با تشکر
پاسخ:
با سلام؛ برای یافتن شریک تجاری می توانید از شبکه تجاری کومپاس به آدرس https://ir.kompass.com/ استفاده کنید و یا از خدمات شرکت های مدیریت صادرات مورد تایید سازمان توسعه تجارت که فهرست آنها در آدرس https://tccim.ir/?addr=wdgi21 به تفکیک زمینه فعالیت و کشورهای هدف صادراتی موجود است، بهره برداری نمایید. برای اعتبارسنجی شرکای تجاری بالقوه خود نیز می توانید از خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران، استفاده کنید. توضیحات تکمیلی در این خصوص در آدرس https://egfi.ir/page-newmain/fa/0/form/pId123 ارائه شده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه نیز می توانید با اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه به شماره 02140442518 تماس حاصل فرمایید.
 
 

ثبت پرسش جدیدارسال پیام