مشاوره

تعداد سوالات مطرح شده توسط کاربران 13972 عددبا سلام.شرکت فنی مهندسی بهبود آرمان پارتاک از سال ۱۳۸۹ آغاز به کار نموده و هدف آن بهبود عملکرد سازمان با بهره گیری از استاندارد های بین المللی می باشد . با توجه به اینکه شرکت باپکو نماینده رسمی نهاد بین المللی اعتبار دهی BEST ISO در خاورمیانه (منا) میباشد قادر به ارائه خدمات آموزش، مشاوره، استقرار و پیاده سازی استاندارهای بین المللی (ایزو) به کارخانجات، شرکت های داخلی و خارجی میباشد. در این زمینه دو تاسوال داشتم:1-شرکت ما میتونه به کشورهای همجوار در خاور میانه خدمات ارائه کند(صادرات خدمات مشاوره) و 2- چطور میتونیم لیستی از کارخانجات صنعتی و تولیدی کشورهای خاورمیانه مانند عراق دسترسی پیدا کنیم؟
پاسخ:
با سلام؛ از آنجایی که صادرات خدمات به طور گسترده صورت نمی گیرد و قوانین و ضوابط مربوط به آن دارای ابهاماتی بوده برای کسب اطلاع در این خصوص می توانید با دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت به شماره های 22664072-22664071 و سازمان توسعه تجارت به شماره 02121919 تماس حاصل فرمایید. به دلیل تخصصی بودن صادرات این نوع خدمات، پیشنهاد می شود از خدمات شرکت های مدیریت صادرات مورد تایید سازمان توسعه تجارت مندرج در آدرس (https://tccim.ir/?addr=dvqe33) استفاده کنید. برای یافتن شریک تجاری می توانید از شبکه تجاری کومپاس به آدرس https://ir.kompass.com/ استفاده کنید و یا از خدمات شرکت های مدیریت صادرات مورد تایید سازمان توسعه تجارت که فهرست آنها در آدرس https://tccim.ir/?addr=wdgi21 به تفکیک زمینه فعالیت و کشورهای هدف صادراتی موجود است، بهره برداری نمایید. برای اعتبارسنجی شرکای تجاری بالقوه خود نیز می توانید از خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران، استفاده کنید. توضیحات تکمیلی در این خصوص در آدرس https://egfi.ir/page-newmain/fa/0/form/pId123ارائه شده است.
ضمناً، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه نیز می توانید با رایزن بازرگانی ایران در کشور عراق (جناب آقای عبدالامیر ربیهاوی) به شماره 009647700055151 نیز ارتباط برقرار نمایید.
 
 

ثبت پرسش جدیدارسال پیام