مشاوره

تعداد سوالات مطرح شده توسط کاربران 14070 عدد



روزبخیر، اگر ثبت سفارش انجام بشه و کالا بعد از اتمام تاریخ انقضا کارت بازرگانی وارد گمرک بشه، آیا امکان ترخبص کالا از گمرک هست؟ چون تمدید کارت بازرگانی زمان بر است. با سپاس
پاسخ:
از نظر قانونی -تبصره ماده 114قانون امور گمرکی- امکان ترخیص وجود دارد .ولی چون سامانه های متعددی در جریان ترخیص ایجاد شده ممکن است با مانع برخورد کند.  
 

ثبت پرسش جدید



ارسال پیام