مشاوره

تعداد سوالات مطرح شده توسط کاربران 13972 عددبا سلام من آمار و اطلاعات مربوط به تعداد قراردادها و تفاهم نامه های بین ایران و کشورهای خارجی در سالهای 1380 تا 1400، به صورت جداگانه برای هر سال میخواهم. ممنون میشم کمکم کنید.
پاسخ:
با سلام؛ بر اساس بررسی های مقدماتی، مرجع واحدی برای دریافت آمار تعداد قراردادها و تفاهمنامه های بین ایران با کشورهای خارجی وجود ندارد. با این حال، شما می توانید لیست موافقتنامه های تشویقی و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین ایران و کشورهای خارجی طی سال های 1383 تا 1401 را در سایت سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران به آدرس اینترنتی https://tccim.ir/?addr=o6jd25 مشاهده نمایید.

شایان ذکر است وزارت صمت، آمار و اطلاعات طرح های صنعتی، معدنی و تجاری مصوب در هیات سرمایه گذاری خارجی را در گزارش عملکرد خود منتشر کرده است. این اطلاعات، برای سال های 1385 تا 1396 موجود و از طریق وب سایت وزارتخانه قابل دسترسی است. برای دریافت جزئیات، می توانید به سایت وزارت صمت و بخش آمار و اطلاعات ( آمار سالیانه) به آدرس https://www.mimt.gov.ir/fa/general_content/478327.html مراجعه کرده و اطلاعات مربوطه در گزارش عملکرد سال های مذکور استخراج نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با سازمان سرمایه گذاری خارجی ایران به آدرس https://tccim.ir/?addr=pbq541 ارتباط برقرار نمایید.

 
 

ثبت پرسش جدیدارسال پیام