مشاوره عضویت و کارت بازرگانی

تعداد سوالات مطرح شده توسط کاربران 2947 عددبا درود ؛ اینجانب پگاه جعفری بازنشسته و مایل به عضویت اتاق بازرگانی و دریافت کارت بازرگانی جهت واردات محصولات آرایشی هستم . ممکنه لطفا بطور شفاف مرا راهنمایی بفرمایید. در ضمن من در سامانه تجارت پروفایل ایجاد کرده ام و در سامانه مجوز ها در بحش شرایط صدور مجوز کارت بازرگانی سوالاتی دارم که می خواستم اگر ممکن است تلفنی یا حضورا سوالات خود را مطرح کنم. با تشکر
پاسخ:
سلام. در صورتی که در سامانه اتاق بازرگانی سوال دارید با شماره تلفن 1866 تماس داشته باشید.  
 

با سلام، - تحت چه شرایطی امکان صدور کارت بازرگانی برای کارمند دولت که به عنوان مدیر عامل در یکی از شرکتهای خصوص زیر مجموعه منصوب شده وجود دارد؟ - آیا برای یک شخصیت حقوقی کارت بازرگانی میتواند به نام یکی از اعضاء هیئت مدیره موظف شرکت (بجز مدیر عامل)صادر گردد؟
پاسخ:
سلام. اگر مدیرعامل کارمند دولت باشد نمی تواند کارت عضویت و بازرگانی دریافت کند (عضو هیات علمی دانشگاه از این بند مستثنی می باشد) درضمن کارت عضویت و بازرگانی حقوقی فقط به مدیرعامل ارائه می گردد.  
 

با دورود اینجانب فرهادذکری ، کارگزار حقیقی بیمه مرکزی ایران، متقاضی عصویت در اتاق بازرگانی تهران، ودریافت کارت بازرگانی میباشم، خواهشمندم ،بطور شفاف ،مدارک مورد نیاز راهنمایی ، لازم را مبذول فرمایید. باسپاس
پاسخ:
سلام. مدارک موردنیاز برای عضویت شخص حقیقی: کارت ملی، شناسنامه، مدرک تحصیلی و پروانه فعالیت می باشد درضمن متقاضی نباید کارمند دولت باشد.  
 

sfd
پاسخ:
 
 

درود بر شما. آیا میشود دو شرکت که با هم یه ملک با سند اداری رو اجاره کردن و هر کدوم یک اجاره نامه رسمی با کد رهگیری معتبر دارند ، اقدام به دریافت کارت بازرگانی کنند؟
پاسخ:
سلام. بله  
 

با درود بیکران چرا برای تمدید کارت پس از ورود درباره وارد سایت سامانه تجارت میشویم با تشکر
پاسخ:
سلام. تمدید عضویت از سامانه اتاق بازرگانی و تمدید کارت بازرگانی از سامانه جامع تجارت شروع می شود.  
 

سلام ببخشید آیا اعضای هیئت علمی دانشگاه می توانند کارت بازرگانی بگیرند؟ ممنون از راهنمایی شما
پاسخ:
سلام. بله هیات علمی دانشگاه با حکم هیات علمی می تواند کارت بازرگانی دریافت کند.  
 

با سلام برای کارت عضویت اتاق تهران اقدامکردیم. هزینه عضویت را 11 میلیون تومان تعیین کردن که فیش برامون صادر شده. میخواستم بدونم اشتباهی نشده مبلغ درست است؟ حق عضویت 1402 مبلغ 11 میلیون تومان است؟ با تشکر
پاسخ:
سلام. بله مبالغ درست است.  
 

با سلام و احترام ... شرکت ما قبلا به صورت حقیقی کارت عضویت از تهران دریافت کرده و الان میخوایم از اتاق بازرگانی البرز طبق ادرس پروانه کسب این فرایند رو به البرز انتقال بدهیم... در مرحله ی انتقال از (تهران) از من ایراد گرفته و این ایراد به این شرحه:(پیام کارشناس پرونده - اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي تهران :درخواست انتقال و اظهارنامه انتقال را اسکن نمایید ) لطفا راهنمایی کنید من این درخواست انتقال و اظهار نامه انتقال رو از کجا باید دربیارم؟؟؟ ممنون از مساعدت شما
پاسخ:
سلام. برای انتقال کارت عضویت حقیقی به اتاق دیگر باید درخواست کتبی مبنی بر انتقال به استان دیگر با اظهارنامه ثبت دفاتر از اداره ثبت شرکتهای محل جدید دریافت و در سامانه اتاق بارگذاری کنید.  
 

با سلام قصد دارم کارت بازرگانی که به نام شخص بنده ولی برای شرکت ثبت شده را به نام مدیرعامل جدید با هیئت مدیره جدید ثبت کنم آیا باید از طریق سامانه جامع (تغییر یکپارچه عضویت حقوقی ویژه اطاق تهران) اقدام نمایم یا باید به قسمت دیگری مراجعه کنم؟
پاسخ:
سلام. توضیحات لازم به شما به صورت حضوری ارائه شد.  
 

ثبت پرسش جدیدارسال پیام