اعضای محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور

در اجرای تفاهم‌نامه منعقد شده در سپتامبر 2020 فیمابین اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و مرکز صادرات فدراسیون روسیه، به اطلاع می‌رساند یک گروه تجاری 125 نفره (از 78 شرکت) که در زمینه‌های صنایع غذایی و کشاورزی نظیر گوشت، ماکارونی و پاستا، آب معدنی، انواع نوشیدنی‌ها، غلات، شیرینی و شکلات، انواع روغن‌های خوراکی، آبزیان، تجهیزات و ماشین‌آلات صنایع غذایی و کشاورزی، بسته‌بندی، سلامت، دارو و تجهیزات پزشکی، مصالح ساختمانی، شیشه و بلور، صنایع چوب، قطعات خودرو، حمل‌ونقل، تجهیزات صنعتی، صنایع فلزی، سیستم‌های مخابراتی و رادیویی، حفاری و استخراج، انرژی، بازیافت، تبلیغات و بازاریابی دیجیتال، آموزش و ... فعالیت دارند، به منظور دیدار و مذاکره با تجار و بازرگانان ایرانی سراسر کشور و برگزاری مذاکرات دوجانبه با همتایان خود، طی روزهای 28 لغایت 30 شهریورماه 1401 به تهران سفر خواهند نمود.

 

>>>دریافت فایل کامل فهرست شرکت‌های هیات مرکز صادرات فدراسیون روسیه<<<

 

معاونت امور بین‌الملل اتاق بازرگانی تهران در نظر دارد تا به منظور بهره‌برداری حداکثری از ظرفیت حضور این هیات تجاری در کشورمان، با زمان‌بندی جلسات دوجانبه تجاری و تعیین وقت، فرصت گفتگو را به‌صورت مجزا و به نحو ذیل در اختیار تجار و فعالان اقتصادی علاقمند ایرانی قرار دهد:

 1- هریک از اعضای اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور برای حضور در جلسات، ملزم به ثبت‌نام و درج اطلاعات خود (فقط به زبان انگلیسی) در فرم ذیل همین صفحه می باشند تا کارت ورود به رویداد برای ایشان صادر و از طریق ایمیل ارسال گردد.

2- شرکت‌های ایرانی در هر روز تنها می‌توانند با 5 شرکت روس و با هر کدام صرفا به مدت 15 دقیقه مذاکره نمایند. به‌منظور تعیین وقت مراجعه، انتخاب این طرف ها در فرم ثبت‌نام ضروری است.

3- در صورت تمایل به مذاکره با بیش از 5 شرکت، اعضا باید مجددا فرم ثبت نام را برای روزهای دوم و سوم تکمیل و طرف‌های خارجی موردنظر خود را نیز انتخاب نمایند.

4- در هر روز تنها یک نفر از هر شرکت ایرانی امکان انتخاب مذاکره با طرف‌های روسی را دارد و ثبت‌نام سایر افراد برای دیدار با همان شرکت یا سایر شرکت‌های روسی لحاظ نخواهد شد. با این حال، شرکت‌های ایرانی به تعداد حداکثر 3 نفر می‌توانند در یک جلسه حضور داشته باشند.

5- با توجه به اینکه روز چهارشنبه مورخ 30 شهریورماه به شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها اختصاص یافته است، اولویت مذاکرات و وقت‌دهی با این مجموعه‌ها خواهد بود. سایر اشخاصی که موفق به دیدار هیات مذکور در روزهای اول و دوم نشده باشند، با اولویت پایین‌تری تعیین وقت شده و امکان دیدار خواهند داشت.

6- پس از پایان ثبت‌نام، زمان‌های مراجعه در روزهای موردنظر از طریق ارسال ایمیل به آدرس مندرج در فرم، به اطلاع علاقمندان خواهد رسید. بدیهی است ممکن است ملاقات‌های 15 دقیقه‌ای، بطور متوالی تنظیم نشده باشند.

7- حضور در جلسات مذاکرات دوجانبه، صرفا با ارائه کارت ورود به همایش (ارسالی از طریق ایمیل و حاوی اطلاعات زمان گفتگو با طرف های روسی) میسر خواهد بود.

خواهشمند است در صورت تمایل به مشارکت در رویداد مذکور، فرم زیر را حداکثر تا روز پنج‌شنبه مورخ 17 شهریورماه 1401 فقط به زبان انگلیسی تکمیل و ارسال نمایید. مهلت تعیین شده قابل تمدید نخواهد بود.

 

ثبت اطلاعات غیر فعال شده است