رویداد جذب سرمایه برای استارت آپ ها با موضوع Mobility and Logistics

1402/03/31

رویداد پیوند با همت مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران و صندوق پژوهش و فناوری وستا با هدف شناسایی شرکت‌ها، تیم‌‌ها و استارتاپ‌های فعال در حوزه Mobility and Logistics و سرمایه‌گذاری در آنها برگزار خواهد شد. از تمامی شرکت‌ها، استارتاپ‌ها، تیم‌ها و سرمایه‌گذارانی که علاقمند به شرکت در این رویداد هستند، دعوت می‌شود از طریق لینک های ذیل اقدام به ثبت نام نمایند.

حداکثر مهلت ثبت نام شرکت‌ها، تیم ها و استارتاپ‌ها و ارسال فایل پیچ دک: تا تاریخ 31 خردادماه حداکثر مهلت ثبت نام سرمایه‌گذاران: تا تاریخ 31 تیرماه

ثبت نام شرکت‌ها، تیم‌ها و استارتاپ‌ها

فرم درخواست جذب سرمایه برای شرکت‌های ثبت شده

فرم درخواست جذب سرمایه برای تیم‌های استارتاپی (هنوز در قالب شرکت ثبت نشده اند)

 

ثبت نام سرمایه‌گذاران (سرمایه‌گذاران فرشته و شرکت‌های سرمایه‌گذاری)

فرم درخواست در صورتیکه سرمایه‌گذار فرشته هستید

فرم درخواست در صورتیکه در قالب شرکت سرمایه‌گذاری (صندوق پژوهش و فناوری، شرکت سرمایه‌گذاری جسورانه بورسی، شرکت سرمایه‌گذاری خصوصی و ...) مایل به حضور در رویداد هستید

 

 

🔻 فرزین فردیس، عضو هیات رئیسه و عضو شورای راهبردی مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران معتقد است حوزه حمل و نقل و زنجیره آن به شدت نیازمند ترقی و بهبود است.

🔺 از این رو، مشارکت حداکثری در رویداد جذب سرمایه برای استارت آپ‌ها با موضوع Mobility & Logistics کمک می‌کند بهترین و برترین صاحبان ایده و استارت‌آپ‌ها بتوانند سرمایه مورد نیاز خود را جهت توسعه هر چه بیشتر این حوزه، در آینده به دست بیاورند.

🔻امیر ناظمی، عضو شورای راهبردی مرکز نوآوری و تحول‌دیجیتال اتاق تهران معتقد است در رویداد جذب سرمایه برای استارت آپ‌ها با موضوع Mobility & Logistics تلاش شده تا پیوندی میان بازیگران مختلف این عرصه فراهم شود و شرکت‌کنندگان از طریق تعامل با یکدیگر بتوانند به پیشرفت هرچه بیشتر حوزه لجستیک و جابجایی کمک کنند.

🔺گفتنی است، این رویداد با همت مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران و صندوق پژوهش و فناوری وستا با هدف شناسایی شرکت‌ها، تیم‌‌ها و استارتاپ‌های فعال در حوزه Mobility and Logistics و سرمایه‌گذاری در آنها برگزار خواهد شد.

🔸 شهاب جوانمردی، عضو هیات رئیسه و عضو شورای راهبردی مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران معتقد است تقویت سمت تقاضای اکوسیستم نوآوری کشور موجب رشد اقتصاد نوآوری می‌شود.

🔻 از سوی دیگر، حوزه جابجایی و لجستیک به‌‌عنوان یک حوزه اثرگذار و بین‌ رشته‌ای که سازوکارهای مختلف صنعت و خدمات را به هم متصل می‌کند، مورد تقاضای بسیاری از صنایع، شرکت‌ها و مردم است، عملا مورد توجه رویداد اخیر قرار گرفته است.

🔺 گفتنی است، رویداد پیوند با همت مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران و صندوق پژوهش و فناوری وستا با هدف شناسایی شرکت‌ها، تیم‌‌ها و استارتاپ‌های فعال در حوزه Mobility & Logistics و سرمایه‌گذاری در آنها برگزار خواهد شد.

🔸 مصطفی بغدادی، مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، معتقد است کاربردهای فناوری در حوزه جابجایی و لجستیک بسیار وسیع است و فناوری‌های مختلفی در این حوزه توسعه پیدا کرده‌ و طبیعتا کسب‌وکارهای زیادی هم در این حوزه شکل گرفته‌اند که الگوی رشدشان مبتنی بر رشد استارت‌آپی است.

🔻 برای کسب‌وکارهای نوپا یکی از موارد کلیدی جهت رشد و توسعه مسیر کسب‌وکار، جذب سرمایه است.

🔺 از این‌رو، رویداد پیوند با همت مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران و صندوق پژوهش و فناوری وستا با هدف شناسایی شرکت‌ها، تیم‌‌ها و استارتاپ‌های فعال در حوزه Mobility and Logistics و سرمایه‌گذاری در آنها برگزار خواهد شد.

⭕️ گفتنی است صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در کنار سایر فعالان اکوسیستم، از حامیان برگزاری این رویداد است.

 

دریافت کتابچه رویداد تیک آف: جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌ها - Mobility & Logistics

 

دانلود گزارش نهائی جذب سرمایه (رویداد لجستیک)

...